Rezultatele obtinute
la Olimpiada de Fizica Etapa Judeteana,
Arad 15 ianuarie 2011

NR. CRT
NUME SI PRENUME ELEV
SCOALA DE PROVENIENTA
CLASA
PROFESOR COORDONATOR
PUNCTAJ
PREMIUL
1
IONUTAS IOAN
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
27,41
I
2
RUJA FLORIN
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
26,16
I
3
LUCACI DACIAN
SCOALA GENERALA NR. 5 ARAD
6
POPIAN DANITA
24,41
I
4
FOGARASSY SEBASTIAN
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
24,26
I
5
SOLOMON VLAD
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
23,7
I
6
BERZOVAN LIANA
C.N. "MOISE NICOARA"
6
MAJOR CSABA
22,83
II
7
BOBOI TOMAS ADRIAN
SCOALA GENERALA NR. 5 ARAD
6
POPIAN DANITA
21,17
II
8
ILONA JUDIT
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
6
PATTUS ILIE
20,9
II
9
CRACIUN ALEXANDRU
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
20,08
III
10
CRACIUN ALEXANDRU
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
20,08
III
11
VLAICONI CRISTIANA
SCOALA GENERALA NR. 5 ARAD
6
POPIAN DANITA
19,1
III
12
GROS ANDREEA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
6
NICOLETA BERCHE
18,83
III
13
SIMON ANDREI
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
6
DOINA LAZA
17,87
III
14
DARABUT ANCA
GRUP SC. "I. CREANGA" CURTICI
6
BERAR DANA
17
III
15
BOSNEAG ANDREI
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
16,62
Mentiune
16
SIPOS RAUL
GRUP SC. "I. CREANGA" CURTICI
6
BERAR DANA
15,37
Mentiune
17
SLAVOACA NAOMI
GRUP SC. "I. CREANGA" CURTICI
6
BERAR DANA
14,62
Mentiune
18
JOZSA TAMAS
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
6
PATTUS ILIE
14,5
Mentiune
19
BORLEA ALEXANDRU
GRUP SC. IND. SEBIS
6
VESA RAMONA
14,42
Mentiune
20
DOBAI SZILARD
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
6
MEHELEAN SANDA
14,25
Mentiune
21
HARDUT ALEXANDRA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
6
DOINA LAZA
14,25
Mentiune
22
ZLATAN ALEXANDRA
GRUP SCOLAR VINGA
6
FARCAS MITRU
14
Mentiune
23
MIERLUT ANDREI
SCOALA GENERALA NR. 5 ARAD
6
POPIAN DANITA
13,9
Mentiune
24
UCRAINTEV ANDREI
GRUP SCOLAR VINGA
6
FARCAS MITRU
13,4
Mentiune
25
BARAC ZBIRCEA OVIDIU
GRUP SC. IND. SEBIS
6
VESA RAMONA
13,25
Mentiune
26
BONDOC ALEXANDRA
C.N. "MOISE NICOARA"
6
ARSENOV SIMONA
13,25
Mentiune
27
SINKOVICZ STEFAN
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
13,25
Mentiune
28
BIGHESCU STEFAN
C.N. "MOISE NICOARA"
6
ARSENOV SIMONA
13
Mentiune
29
DUMITRA BOGDAN
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
12,7
30
PREDA ROBERT
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
6
MEHELEAN SANDA
12,62
31
CUC ANA
C.N. "MOISE NICOARA"
6
MAJOR CSABA
12,5
32
TAMAS MARIUS
SCOALA GEN. "A. COTRUS " ARAD
6
MIHALCSIK ANETA
11,87
33
CRISAN HOREA
SC. GEN. NR. 22 ARAD
6
DEMIAN RADU
11,62
34
HEGYES CYNTIA
GRUP SCOLAR VINGA
6
FARCAS MITRU
11,62
35
NAGHI IONUT
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
6
MIHALCSIK ANETA
11,62
36
BUSUIOC CRISTIAN GEORGE
GRUP SC. IND. "I. BUTEANU" GURAHONT
6
HAIDUC EMILIA MIA
11,12
37
TELECAN RARES
GRUP SC. "I. CREANGA" CURTICI
6
BERAR DANA
10,8
38
ANGHELINA SIMONA
GRUP SC. "I. CREANGA" CURTICI
6
BERAR DANA
10,75
39
VASICA LORENA
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
10,5
40
BATRANU DARIUS
GRUP SC. "I. CREANGA" CURTICI
6
BERAR DANA
10,12
41
DON LUIZA
GRUP SC. "I. CREANGA" CURTICI
6
BERAR DANA
10
42
MITITI IONUT
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
9,75
43
HACH BENCE
SCOALA GEN. "A. COTRUS " ARAD
6
MIHALCSIK ANETA
9,6
44
PURDI VLAD
SCOALA GENERALA NR. 5 ARAD
6
POPIAN DANITA
9,2
45
MARIS IASMINA ANDRADA
GRUP SC. IND. SEBIS
6
VESA RAMONA
9
46
PASCA IOSIF
SC. GEN. VLADIMIRESCU
6
RUS CARMEN
7,85
47
KHONDAMIREANTZ MARIA
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
6
CIOARSA CARLIGEANU C-TIN
7,5
48
GHEORGHITA LAURENTIU
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
6
MIHALCSIK ANETA
7,25
49
TABUIA ADELINE MARIA
GRUP SC. IND. SEBIS
6
VESA RAMONA
7,05
50
FARCAS PETRONELA ANIELA
GRUP SC. IND. SEBIS
6
VESA RAMONA
7
51
BARA SERGIU
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
6
CIOARSA CARLIGEANU C-TIN
6,87
52
IUGA DAVID
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
6
MIHALCSIK ANETA
6,87
53
BODEA TUDOR
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
6
DOINA LAZA
6,62
54
MORAICA DAVID
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
6
MIHALCSIK ANETA
6,5
55
STAHL ALBERT
SCOALA GEN. "A. COTRUS " ARAD
6
MIHALCSIK ANETA
6,25
56
SZEKELYI EDUARD
SC. GEN. VLADIMIRESCU
6
RUS CARMEN
6,1
57
STEFANOV EMILIA DIANA
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
6
CIOARSA CARLIGEANU C-TIN
6
58
MARCIUC LARISA
GRUP SCOLAR VINGA
6
FARCAS MITRU
5,75
59
KAVAI DAVID
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
6
PATTUS ILIE
5,75
60
ALEXANDRU DAN
SCOALA GEN. "A. COTRUS " ARAD
6
MIHALCSIK ANETA
5,25
61
BOCK IULIA
C.N. "MOISE NICOARA"
6
BIRIS SOFIA
absent
62
CIOARA MONICA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
6
NICOLETA BERCHE
absent
63
FILIMON CRISTIAN
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
6
NICOLETA BERCHE
absent
64
IANCU IOANA
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
6
STAN IOAN
absent
65
LEUCA STEFANIA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
6
NICOLETA BERCHE
absent
66
MIHUTA RAZVAN
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
6
STAN IOAN
absent
67
ROSU RAZVAN
SC. GEN. NR. 22 ARAD
6
DEMIAN RADU
absent
68
RUS BENIAMIN
SC. GEN. VLADIMIRESCU
6
RUS CARMEN
absent
1
ARSENOV BRANCO ROAN
C.N. "MOISE NICOARA"
7
BIRIS SOFIA
27,75
I
2
ARSENOV ORIANA VANESA
C.N. "MOISE NICOARA"
7
BIRIS SOFIA
26,5
I
3
ARDELEANU TITUS
C.N. "MOISE NICOARA"
7
MAJOR CSABA
26,25
I
4
IOVANESCU RARES
C.N. "MOISE NICOARA"
7
MAJOR CSABA
24,5
I
5
PEITA PATRICIA
GRUP SC."I. CREANGA" CURTICI
7
BERAR DANA
21,25
II
6
STRATULAT ALEXANDRU
SCOALA GEN. NR. 5
7
PASCALAU MARIA
18,75
III
7
TAPOS PAUL RAZVAN
SCOALA GEN. NR. 5
7
PASCALAU MARIA
18,5
III
8
RAD SILVIA
SCOALA GEN. NR. 5
7
PASCALAU MARIA
16,75
Mentiune
9
VERESEZAN RUXANDRA
GRUP SC."I. CREANGA" CURTICI
7
BERAR DANA
15,5
Mentiune
10
MILITAR MIHAI
SCOALA GEN. NR. 5
7
PASCALAU MARIA
14,75
Mentiune
11
GAVRUTA ANTONIA
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
7
PASCU MIHAIL
14
Mentiune
12
LULUSAN ADRIAN
GRUP SC."I. CREANGA" CURTICI
7
BERAR DANA
14
Mentiune
13
STANA TEODORA
GRUP SC."I. CREANGA" CURTICI
7
BERAR DANA
13
14
BUZGAU SERBAN
C.N. "MOISE NICOARA"
7
MAJOR CSABA
11,5
15
MOS RALUCA
C.N. "MOISE NICOARA"
7
BIRIS SOFIA
11,25
16
MUNTEANU CRISTIAN
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
7
MEHELEAN SANDA
11
17
VOICU CLAUDIA DENISA
SC. GEN. SIMPETRU GERMAN
7
NICOARA ILIANA
11
18
CABAU COSMIN
SCOALA GEN. NR. 5
7
PASCALAU MARIA
10,25
19
COSTE DARIUS
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
7
MEHELEAN SANDA
9,75
20
DRONCA DIANA
SCOALA GEN. "MIHAI EMINESCU"
7
DOBLE ILEANA
9,75
21
MIHUTA MARIA ANDREEA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZA DOINA
9
22
BERAR MARIA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZAR GABRIELA
8,5
23
FILIP ANITA
C.N. "MOISE NICOARA"
7
BIRIS SOFIA
8,5
24
INCICAU DANIEL
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
7
VANCU RODICA
8
25
FILIPAS NICOLETA
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
7
PASCU MIHAIL
7,5
26
LUNGA ANDRADA
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
7
PASCU MIHAIL
7,5
27
MOTIU PATRICIA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZAR GABRIELA
6,75
28
ALEXA ALEXANDRU
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
7
PASCU MIHAIL
6,25
29
BALOG PAULA
SCOALA GEN. NR. 5
7
DANCILA EMILIA
6
30
VASILE ANDREEA
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
7
PASCU MIHAIL
6
31
CURMEI SONIA
SCOALA GEN. "MIHAI EMINESCU"
7
VIRUZAB AGATA
5,75
32
PRESECAN ALEXANDRA
SCOALA GEN. NR. 5
7
PASCALAU MARIA
5,75
33
ROMAN SEBASTIAN
SCOALA GEN. NR. 5
7
POPIAN DANITA
5,75
34
CIROBĪTCA EDUARD
C.N. "MOISE NICOARA"
7
MAJOR CSABA
5,25
35
ALBOTA VLAD
SCOALA GEN. NR. 5
7
DANCILA EMILIA
5
36
BAN MIRIAM
GRUP SC."I. CREANGA" CURTICI
7
BERAR DANA
5
37
BATKI PATRICIA
C.N. "MOISE NICOARA"
7
MAJOR CSABA
5
38
MARCUS SERGIU
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
7
PASCU MIHAIL
5
39
NOVAK DAVID
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
7
VANCU RODICA
5
40
PEREA ANAMARIA
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
7
MIHALCSIK ANETA
5
41
GACIU DENISA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZAR GABRIELA
4,75
42
TRAILESCU GEORGIANA MARIA
C.N. "MOISE NICOARA"
7
BIRIS SOFIA
4,75
43
MARIS ALEXANDRA
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
7
MIHALCSIK ANETA
4,5
44
SALLAI AMALIA
Colegiul Tehnic de Constructii si Protectia Mediului Arad
7
4,5
45
UZUM LEONARD
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZA DOINA
4,5
46
GRADINARU PAULA
SCOALA GEN. "MIHAI EMINESCU"
7
VIRUZAB AGATA
4,25
47
CARA ALESSIO
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
7
PATTUS ILIE
4
48
CHINDRIS ANDREI
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
7
PAGUBA MIHAELA
4
49
LASCU IASMINA
C.N. "MOISE NICOARA"
7
BIRIS SOFIA
4
50
MANOLE ANA MARIA
C.N. "MOISE NICOARA"
7
BIRIS SOFIA
4
51
IOANES EMANUEL
SCOALA GEN. NR. 22
7
DEMIAN RADU
3,5
52
DUMITRU OANA
GRUP SCOLAR VINGA
7
FARCAS MITRU
3,25
53
ROSEAN ALEXANDRA
GRUP SCOLAR VINGA
7
FARCAS MITRU
3,25
54
BALAS EDUARD
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZA DOINA
3
55
FOLTEAN ANA MARIA
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
7
VANCU RODICA
3
56
MECHES SEBASTIAN
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
7
MIHALCSIK ANETA
3
57
PRUNA VICTOR
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZA DOINA
3
58
ROTAR AMALIA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZAR GABRIELA
3
59
STOICA ANASTASIA
SCOALA GEN. "MIHAI EMINESCU"
7
VIRUZAB AGATA
3
60
TUREAN ANDREI BOGDAN
GRUP SC. IND. "I. BUTEANU" GURAHONT
7
HAIDUC EMILIA MIA
3
61
DRAGHINOV FRANCISC
GRUP SCOLAR VINGA
7
FARCAS MITRU
absent
62
PERJARIU MADALINA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZAR GABRIELA
absent
63
PUSCAS LARISA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
7
LAZAR GABRIELA
absent
64
TUDOR CATALIN
SCOALA GEN. NR. 5
7
DANCILA EMILIA
absent
1
PAPP TAMAS PETER
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
25,62
I
2
MECHE VLAD
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
23,67
I
3
STEIN DAIAN NARCIS
SCOALA GEN. "LAZAR TAMPA" ALMAS
8
STEIN MARIANA
23,35
I
4
POP IULIU
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
22,95
I
5
GAL ROBERT
SCOALA GEN. NR. 5
8
POPIAN DANITA
22,05
I
6
SULEA CALIN GABRIEL
SCOALA GEN. NR. 5
8
PASCALAU MARIA
22,05
I
7
SUCIU DRAGOS
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
8
VANCU RODICA
20,12
II
8
BORBELY BOGDAN
SCOALA GEN. NR. 5
8
PASCALAU MARIA
20,09
II
9
BAZILI GILIANO
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
8
LAZA DOINA
19,4
II
10
CRISAN IULIA ELIZA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
8
LAZA DOINA
15,35
Mentiune
11
VOLINTERIU CRISTINA
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
12,35
Mentiune
12
HORVATH TAMAS
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
9,77
13
BODEA CORALIA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
8
LAZA DOINA
9,57
14
LAZAR CLAUDIA
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
8,62
15
HERMENEAN ANDREI GELU
SCOALA GEN. NR. 5
8
PASCALAU MARIA
7,34
16
POPA BOGDAN
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
7
17
CIUPULIGA GIANINA
SCOALA GEN. "MIHAI EMINESCU"
8
DOBLE ILEANA
6,74
18
CODREAN CRISTINA
LIC. TEOR. "M. VELICIU" CHISINEU CRIS
8
MATE ERZSEBET
6,64
19
FARCAS ALLEN
GRUP SC. "J.G. TAJOVSKY" NADLAC
8
RAU LEHOCZKI
6,25
20
DOGARU PAUL
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
6,17
21
ARDELEAN IULIU CEZAR
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
8
VANCU RODICA
6,1
22
BLAJOVICI ALEXANDRA
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
5,92
23
CIOBANU RAZVAN
SCOALA GEN. "MIHAI EMINESCU"
8
DOBLE ILEANA
5,6
24
BATRĀNUT SILVIU
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
8
IOJA PETRONELA
5,37
25
COTTA PAUL
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
8
LAZA DOINA
5,12
26
DRAGINOV FRANCISC
SCOALA GEN. VINGA
8
FARCAS MITRU
4,62
27
TAMAS GEORGE
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
8
VANCU RODICA
4,39
28
MOACA STEFAN
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
4,37
29
MOT MARC DANIEL
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
4,34
30
GAITA RALUCA GEORGIANA
GRUP SC. IND. SEBIS
8
BARBATEI ROMULUS
4,17
31
BARBATEI GEORGIANA MARIA
GRUP SC. IND. SEBIS
8
BARBATEI ROMULUS
4,12
32
ADAM GIANINA MARIA
GRUP SC. IND. SEBIS
8
BARBATEI ROMULUS
4
33
BOMBA LARISA
SC. GEN. TURNU
8
DUDAS NICOLETA
absent
34
DANCIU SORIN
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
absent
35
GURANDA ENISA
SCOALA GEN. "MIHAI EMINESCU"
8
VIRUZAB AGATA
absent
36
IMBARUS CLAUDIA
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
8
PAGUBA MIHAELA
absent
37
STURZ ANA
C.N. "MOISE NICOARA"
8
ARSENOV BRANCO
absent
38
TAL PAUL EMANUEL
GRUP SC. IND. SEBIS
8
BARBATEI ROMULUS
absent
1
MARINESCU MARIUS
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV BRANCO
21,25
I
2
CASUT CRISTIAN
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV BRANCO
18,25
I
3
ROZA ANDREI
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
17
I
4
HADA ALEXANDRU
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
15,75
II
5
ROBEA CRISTIAN
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
14,25
III
6
DAVID MIRELA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
13,5
III
7
BRONDA ADELINA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV BRANCO
12,25
III
8
DASCAL CRINA OANA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
BIRIS SOFIA
12
Mentiune
9
CIOBA CATALIN
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
9
CIOARSA CARLIGEANU C-TIN
11,75
Mentiune
10
BĪRSAN RADU
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV BRANCO
10,75
Mentiune
11
BRADEAN ELENA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
10,75
Mentiune
12
STEPAN PATRICK
C.N. "MOISE NICOARA"
9
BIRIS SOFIA
10,5
Mentiune
13
ORBAN ALICIA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
9,75
Mentiune
14
ROSU LARISA
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
9
CIOARSA CARLIGEANU C-TIN
9,25
15
BĪC SARA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
8,75
16
MARTINAS ABEL TOBIAS
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
9
TOMA LAURA
8,75
17
SECAN CRISTIAN
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
9
CIOARSA CARLIGEANU C-TIN
8,5
18
SZASZ ANCA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
8,5
19
NICOLAESCU SIMINA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
8
20
MUSTEATA RAUL
GRUP SC. IND. SEBIS
9
ILIES ELISABETA
7,5
21
GAIE CRISTIAN
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
9
CARAGEA LOREDANA
7,25
22
STANCU IULIA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV BRANCO
7,25
23
POPOVICIU DIANA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
BIRIS SOFIA
7
24
VOLENTIR RAUL
C.N. "MOISE NICOARA"
9
BIRIS SOFIA
7
25
POPA OANA
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
9
PAGUBA MIHAELA
6,5
26
PRODANIUC ANDREI
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
9
CIOARSA CARLIGEANU C-TIN
6,5
27
SALADEA SORIN
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
9
PASCU MIHAIL
6,25
28
MADOSA DAIANA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
9
CARAGEA LOREDANA
6
29
OLAR ALINA BIANCA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
9
IOJA PETRONELA
6
30
MIHUT ROBERT SORIN
C.N. "MOISE NICOARA"
9
BIRIS SOFIA
5,75
31
SUPIALA ALEXANDRA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV BRANCO
5,75
32
NISTOR BOGDAN
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
9
HUHN OTMAR
5,5
33
HOLHOS CADMIEL
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
9
IOJA PETRONELA
5,25
34
IONEL ANDREI
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
9
HUHN OTMAR
5,25
35
SZANTO DANIEL
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
9
TOMA LAURA
5
36
LUKACS DARIUS
GRUP SC. IND. SEBIS
9
ILIES ELISABETA
4,75
37
NASUI ILEANA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
9
CARAGEA LOREDANA
4,25
38
PASCA OCTAVIAN
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
9
PAGUBA MIHAELA
4
39
BĪRLOGEANU MARIA
C.N. "MOISE NICOARA"
9
ARSENOV SIMONA
absent
40
CUCER DALIAN RAZVAN
C.N. "MOISE NICOARA"
9
BIRIS SOFIA
absent
41
HIGYED ARNOLD
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
9
IUHASZ ADALBERT
absent
1
NEAMTU ADRIANA
C.N. "MOISE NICOARA"
10
ARSENOV SIMONA
19
I
2
DANCIU BOGDAN
C.N. "MOISE NICOARA"
10
ARSENOV SIMONA
16,25
I
3
MOTOC DAN
C.N. "MOISE NICOARA"
10
ARSENOV SIMONA
13
II
4
GALIS DARIUS
C.N. "MOISE NICOARA"
10
STEFAN ALEXANDRU
10,8
III
5
ANDRA CRISTIAN
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
10
COTUNA VERONICA
9,8
Mentiune
6
ARDELEAN RUT
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
10
TOMA LAURA
8,7
Mentiune
7
LUPUTI ANTONIO
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
10
PASCU MIHAIL
8,65
Mentiune
8
GAVRA PATRICIA
C.N. "MOISE NICOARA"
10
STEFAN ALEXANDRU
8,1
Mentiune
9
TICA ALEXANDRU
GRUP SC. IND. SEBIS
10
VESA RAMONA
7,95
10
PRUNDAN IONEL
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
10
PASCU MIHAIL
7,8
11
SARB ONISIM
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
10
TOMA LAURA
7,7
12
SIMA SERGIU
C.N. "MOISE NICOARA"
10
ARSENOV SIMONA
7,35
13
SELEGEAN GABRIEL
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
10
COTUNA VERONICA
6,9
14
SABADUS ANDREEA
C.N. "MOISE NICOARA"
10
STEFAN ALEXANDRU
6,2
15
CRĪSNIC SILVIU
C.N. "MOISE NICOARA"
10
MAJOR CSABA
5,8
16
JURCA ADRIAN
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
10
BERAR ELENA
5,75
17
BURCA DAVID
C.N. "MOISE NICOARA"
10
STEFAN ALEXANDRU
5,2
18
BOICIUC LUCRETIA
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
10
BERAR ELENA
4,5
19
CSILLAG ATTILA
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
10
MOLNAR MARIA
4,3
20
BRAITIU LIGIA
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
10
TOMA LAURA
3,8
21
GROZAVU BIANCA
C.N. "E.G.BIRTA" ARAD
10
BERAR ELENA
3,8
22
MITITI CRISTIAN
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
10
LAZAR GABRIELA
3,7
23
JAKAB DOMINIQ
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
10
LAZAR GABRIELA
3,65
24
MARINESCU SERGIU
C.N. "MOISE NICOARA"
10
MAJOR CSABA
3,2
25
MURVAI DAVID
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
10
MOLNAR MARIA
absent
26
SMEU IULIA
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
10
MOLNAR MARIA
absent
27
VULPE MIHAI
C.N. "MOISE NICOARA"
10
STEFAN ALEXANDRU
absent
1
BALASIU STEFANIA
C.N. "MOISE NICOARA"
11
MAJOR CSABA
14,55
I
2
BARBATEI IOANA
GRUP SC. IND. SEBIS
11
ILIES ELISABETA
8,3
II
3
GAVRUTA ALEX
LIC. PED. "D. TICHINDEAL" ARAD
11
PASCU MIHAIL
8
III
4
DUDI PAUL
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
11
HUHN OTMAR
7,4
III
5
FARCAS MARIA
GRUP SC. IND. SEBIS
11
ILIES ELISABETA
7,4
III
6
CHIS MONICA
C.N. "MOISE NICOARA"
11
MAJOR CSABA
6,05
Mentiune
7
KURUNCZI PAPP KONRAD
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
11
MOLNAR MARIA
5,55
Mentiune
8
COTTA RAHELA
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
11
TOMA LAURA
5,3
Mentiune
9
ERDELYI RALPH
C.N. "MOISE NICOARA"
11
MAJOR CSABA
4,9
10
MATANIE NORBERT
GRUP SCOLAR "CSIKY GERGELY"
11
MOLNAR MARIA
4,9
11
BUTNARIU SERGIU
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
11
HUHN OTMAR
4,65
12
STOICA ANDREI
C.N. "MOISE NICOARA"
11
MAJOR CSABA
4,1
13
SASS MIRIAM
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST
11
TOMA LAURA
4
14
BRAN DIANA
C.N. "MOISE NICOARA"
11
MAJOR CSABA
absent
15
DARIDA KINGA
C.N. "MOISE NICOARA"
11
MAJOR CSABA
absent
16
JINGA VLAD
C.N. "MOISE NICOARA"
11
MAJOR CSABA
absent
17
NECSA-DAMACUS SERBAN
C.N. "MOISE NICOARA"
11
MAJOR CSABA
absent
18
NEGUT ADRIAN
C.N. "MOISE NICOARA"
11
MAJOR CSABA
absent
19
OPRITOIU VALENTIN
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
11
HUHN OTMAR
absent
20
RATOI IONEL GABRIEL
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
11
CARAGEA LOREDANA
absent
21
TELCIAN LAURA
LICEUL TEOR. "V. GOLDIS" ARAD
11
LAZAR GABRIELA
absent
1
GHITA VLAD
C.N. "MOISE NICOARA"
12
BIRIS SOFIA
23,25
I
2
NEGĪRLA PAUL ONUT
C.N. "MOISE NICOARA"
12
BIRIS SOFIA
8,5
Mentiune
3
BARBATEI ALIN
GRUP SC. IND. SEBIS
12
ILIES ELISABETA
8,1
Mentiune
4
MOS PAUL
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
12
COTUNA VERONICA
7,75
Mentiune
5
MARTA IONUT
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
12
COTUNA VERONICA
7
Mentiune
6
POP MADALIN
GRUP SC. IND. SEBIS
12
ILIES ELISABETA
6,45
7
PUIULET MARA
GRUP SC. IND. SEBIS
12
ILIES ELISABETA
6,25
8
POENARU ANDREI
C.N. "MOISE NICOARA"
12
ARSENOV BRANCO
5,75
9
IAKAB STEFANIA ALEXANDRA
C.N. "MOISE NICOARA"
12
BIRIS SOFIA
5,5
10
BATRINA BOGDAN
GR. SC. "M. VITEAZUL" INEU
12
COTUNA VERONICA
5
11
LAZEA DIANA
GRUP SC. IND. SEBIS
12
ILIES ELISABETA
4,5
12
ONET PETRE
C.N. "MOISE NICOARA"
12
ARSENOV BRANCO
3,5