Rezultatele obtinute
la Olimpiada Judeteana de Chimie
Etapa pe Judet - Arad, 16 ian. 2011

NR. CRT
NUME SI PRENUME ELEV
SCOALA DE PROVENIENTA
CLASA
PROFESOR COORDONATOR
Punctaj
Premiul
Clasa a VIII-a
1
Gal Robert
Sc. Gen. nr. 5 Arad
8
Lupsa Liliana
99,5
Premiul I
2
Suciu Dragos
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
8
Stan Flavina
95,5
Premiul I
3
Sturz Ana-Maria
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
8
Crisan Cristina
85,5
Premiul I
4
Augustinov Kerstin
Liceul Teoretic "A. M. Guttenbrunn" Arad
8
Dan Rotariu
57,75
Mentiune
5
Pop Iuliu
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
8
Crisan Cristina
52
Mentiune
6
Rus Antonia
Sc. Gen. "Mihai Eminescu" Arad
8
Ienciu Monica
49,8
Mentiune
7
Ciubotaru Nicoleta
Sc. Gen. Andrei Saguna
8
Bataran Florica
44,2
Mentiune
8
Roman Roxana
Sc. Gen. "Aurel Vlaicu" Arad
8
Malita Cornelia
38
9
Sīrbu Claudiu
Sc. Gen. Nr. 12 Arad
8
Tabuia Melania
38
10
Takacs Bettina
Sc. Gen. "Aurel Vlaicu" Arad
8
Malita Cornelia
36
11
Bazili Giliano
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
8
Florea Dorina
32,7
12
Groza Bianca
Liceul Teoretic "A. M. Guttenbrunn" Arad
8
Dan Rotariu
31,5
13
Bodea Coralia
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
8
Florea Dorina
31,3
14
Lamoly Melinda
Liceul Teoretic "A. M. Guttenbrunn" Arad
8
Dan Rotariu
30
15
Turle Roxana
Sc. Gen. "Avram Iancu" Arad
8
Ioanes Marius
29
16
Isac Alexandra
Sc. Gen. "Aurel Vlaicu" Arad
8
Malita Cornelia
28
17
Bacos Carla
Sc. Gen. Fāntānele
8
Bompa Silvia
25
18
Lupu Ionel Gabriel
Gr. Sc. "A. Marienescu " Lipova
8
24
19
Matei Raluca
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
8
Stan Flavina
24
20
Sandulachi Oana
Grup Sc. Ind. Sebis
8
Posa Mihaela
24
21
Bucatos Carla Daiana
Grup Sc. Ind. Sebis
8
Popovici Sorina
22
22
Miclea Maria
Sc. Gen. Nr. 22 "Caius Iacob" Arad + Scoala Gen. Vladimirescu
8
Ungur Corina
20
23
Bandl Gertrude
Sc. Gen. "Fratii Neuman" Arad
8
Fabri Florina
19,5
24
Anti Raluca
Grup Scolar Santana
8
Gligor Cornel
19
25
Raicu Abel
Grup Sc. Ind. Sebis
8
Posa Mihaela
19
26
Bomba Larisa
Sc. Gen. Turnu
8
Dudas Nicoleta
12,5
Clasa a IX-a
1
Robea Cristian
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
9
Crisan Cristina
78
Premiul I
2
Brutiu Bogdan
Liceul Teoretic "A. M. Guttenbrunn" Arad
9
Dan Rotariu
70,75
Premiul I
3
Olar Bianca-Alina
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
9
Lazea Marius
69,5
Premiul I
4
Dragos Denisa
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
9
Crisan Cristina
64,75
Premiul II
5
Baul Bianca
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
9
Avram Adela/Crisan Cristina
59,75
Premiul II
6
Popica Sergiu
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
9
Lazea Marius
58
Premiul II
7
Gulyas Beatrix
Gr. Sc. "Csiky Gergely" Arad
9
Hadnagy Eva
43,5
Mentiune
8
Martinas Abel
Liceul Teologic Baptist "Alexa Popovici" Arad
9
Ghergar Lucia
43
Mentiune
9
Brāndas Gina
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
9
Lazea Marius
35
Mentiune
10
Gheorghita Andreea
Liceul Pedagogic "Dimitrie Tichindeal" Arad
9
Niculae Anca
34
Mentiune
11
Madosa Daiana
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
9
Lazea Marius
31,25
12
Olar Simona
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
9
Lazea Marius
30,5
13
Tomai Radu
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
9
Raveanu M.
30,5
14
Vesa Cristian
Liceul Teologic Baptist "Alexa Popovici" Arad
9
Ghergar Lucia
28,25
15
Szanto Daniel
Liceul Teologic Baptist "Alexa Popovici" Arad
9
Ghergar Lucia
24
16
Pielea Andrei
Liceul Teologic Baptist "Alexa Popovici" Arad
9
Ghergar Lucia
23,5
17
Buchter Dominic
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
9
Lazea Marius
22,5
18
Peia Denisia
Liceul Teoretic "A. M. Guttenbrunn" Arad
9
Dan Rotariu
22,5
19
Danciu Rebeca
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
9
Lazea Marius
22,25
20
Damian Denisa
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
9
Stan Flavina
21,5
21
Gulie Irina
Grup Sc. Ind. Sebis
9
Posa Mihaela
21
22
Musteata Raul Florin
Grup Sc. Ind. Sebis
9
Popovici Sorina
18
23
Jorza Dan-Stefan
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
9
Avram Adela
15
24
Novac Paul
Grup Sc."Ghe. Lazar" Pecica
9
Dudas Nicoleta
15
25
Maier Razvan
Grup Sc."Ghe. Lazar" Pecica
9
Dudas Nicoleta
14
26
Popa Georgiana
Liceul Pedagogic "Dimitrie Tichindeal" Arad
9
Niculae Anca
14
27
Popa Carmen Florinela
Gr. Sc. "M. Viteazul" Ineu
9
Gorcsa Ileana
13,5
28
Todor Ramona
Grup Sc."Ghe. Lazar" Pecica
9
Dudas Nicoleta
13,5
29
Aioanei Casian
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
9
Stan Flavina
13
30
Borlea Paul
Grup Sc. Ind. Sebis
9
Posa Mihaela
13
31
Pasca Madalina Larisa
Grup Sc. Ind. Sebis
9
Posa Mihaela
12,5
32
Barna Alexandra
Grup Sc."Ghe. Lazar" Pecica
9
Dudas Nicoleta
12
33
Oprea Carina Bianca
Gr. Sc. "M. Viteazul" Ineu
9
Gorcsa Ileana
12
34
Pasaroiu Alina
Liceul Pedagogic "Dimitrie Tichindeal" Arad
9
Niculae Anca
11,5
35
Bella Norbert
Grup Sc."Ghe. Lazar" Pecica
9
Dudas Nicoleta
11
36
Gaie Cristian
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
9
Lazea Marius
11
37
Maxinan Ovidiu Alexandru
Grup Sc. Ind. Sebis
9
Popovici Sorina
11
38
Chifor Horia
Grup Sc."Ghe. Lazar" Pecica
9
Dudas Nicoleta
10
39
Miclea Andrei Florin
Grup Sc. Ind. Sebis
9
Popovici Sorina
10
40
Molnar Alexandru
Grup Sc."Ghe. Lazar" Pecica
9
Dudas Nicoleta
10
41
Popovici Sorin
Grup Sc. Ind. Sebis
9
Popovici Sorina
10
42
Trif Lorena
Gr. Sc. "M. Viteazul" Ineu
9
Gorcsa Ileana
10
Clasa a X-a
1
Sima Sergiu
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
10
Crisan Cristina, Lupsa Liliana
97
Premiul I
2
Olar Catalin
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
10
Lazea Marius
82,2
Premiul I
3
Totorean Roxana
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
10
Crisan Cristina
70,6
Premiul II
4
Oras Madalin
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
10
Crisan Cristina, Lupsa Liliana
68,7
Premiul II
5
Prundan Ionel-Cristian
Liceul Pedagogic "Dimitrie Tichindeal" Arad
10
Niculae Anca
60,13
Premiul III
6
Frisan Alexandra
Gr. Sc. "Ghe. Lazar" Pecica
10
Dudas Nicoleta
31,98
Mentiune
7
Andra Cristian
Grup Sc. "M. Viteazul" Ineu
10
Cismas Florina
31,01
Mentiune
8
Mesesan Naomi
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
10
Novac Doina
28,14
9
Murvai Robert-David
Gr. Sc. "Csiky Gergely" Arad
10
Hadnagy Eva
25,99
10
Pop Dana
Liceul Teoretic "A. M. Guttenbrunn" Arad
10
Dan Rotariu
24,38
11
Dobai Karla
Grup Sc. "M. Viteazul" Ineu
10
Cismas Florina
23,27
12
Maier Andreea
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
10
Stan Flavina, Lupsa Liliana
21,08
13
Bondar Laura
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
10
Fetea Teodora
20,66
14
Siskia-Szabo Lilla
Gr. Sc. "Csiky Gergely" Arad
10
Hadnagy Eva
20,46
15
Kurunczi-Papp David
Gr. Sc. "Csiky Gergely" Arad
10
Hadnagy Eva
17,55
16
Smeu Julia
Gr. Sc. "Csiky Gergely" Arad
10
Hadnagy Eva
17,13
17
Radoi Ronela
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
10
Novac Doina
15,13
18
Panc Valentina
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
10
Novac Doina
13,39
19
Alda Leontin Silviu
Grup Sc. Ind. Sebis
10
Popovici Sorina
11,13
20
Bardan Diana Florina
Grup Sc. Ind. Sebis
10
Popovici Sorina
10
Clasa a XI-a
1
Visaoan Laura
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
11
Avram Adela
56,5
Premiul I
2
Bran Diana-Maria
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
11
Avram Adela
55,75
Premiul I
3
Nadaban Andreea
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
11
Stan Flavina
41,5
Premiul II
4
Achim Lavinia
Liceul Teoretic "A. M. Guttenbrunn" Arad
11
Dan Rotariu
39
Premiul III
5
Centean Teodora
Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad
11
Novac Doina
31
Mentiune
6
Pop Larisa
Grup Sc. Ind. Sebis
11
Posa Mihaela
16,5
7
Ratoi Ionel-Gabriel
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
11
Lazea Marius
16
Clasa a XII-a
1
Gianga Tiberiu
Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad
12
Lazea Marius
82
Premiul I
2
Tociu Laura
Colegiul National "Moise Nicoara" Arad
12
Avram Adela
81
Premiul I
3
Crasovan Sorina
Gr. Sc, "A. Marienescu" Lipova
12
Ciocmarean Mariana
23